Wyświetl pojedynczy post
mario69
Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: Chełm

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20334
Stary 03.02.2010, 11:28
Dla mnie ten transfer to byłby hit okienka w Polsce.

Piłkarz ma duże doświadczenie, ilość bramek w takim klubie jak Dynamo Kijów jest dość imponująca. W polskiej lidze byłby niewątpliwie "przodownikiem", bo nasza liga jest dość słaba, a piłkarz ma umiejętności o klasę wyższe od 95% piłkarzy naszej ligi. 32lata to nie jest wcale zbyt wiele, zresztą zdaniem ekspertów klasowi piłkarze osiągają szczyt możliwości pomiędzy 29 a 33 rokiem życia. Doświadczenie, umiejętności i jeszcze raz doświadczenie.

Oczywiście informacje należy traktować na spokojnie, bo ostatnie doniesienia prasowe nie sprawdziły się praktycznie wcale. Trzeba zwrócić uwagę na fakt, że prasa pisząc o transferach Costly'ego czy Kowalskiego wykorzystała suche fakty np. że kiedyś Wisła się interesowała tymi piłkarzami. Jeśli piszą o mało znanym nam piłkarzu (chociaż znany być powinien) z Uzbekistanu to coś musi być na rzeczy. Trochę za dużo sobie życzy pieniędzy, ale może dojdą do porozumienia. Czas pokaże Moim zdaniem WARTO

Maksim Shatskikh
Ostatnio edytowane przez mario69 : 03.02.2010 o godz. 11:50.
Odpowiedz cytując