|
arti,
bardziej by trzeba było napisać: kazachskich klubów nie widac w pucharach, polskich - równiez.
Obawiam sie ze liga kazachska wcale od naszej slabsza nie jest, a juz napewno nie bedzie za kilka lat. Klub w ktorym gra Szackich zostal zalozony rok temu, w styczniu i od razu nasciagali gwiazd budujac nowa "potege".
Szackich w rundzie jesiennej tam zagral w 15 meczach i strzelil 9 bramek. Wiec gra regularnie i jest w formie. Raczej plotka dziennikarska, zwlaszcza, ze przeciez Kazachowie nam go nie oddadza za darmo, aczkolwiek mam nadzieje, ze jakies zdzblo prawdy w tym jest, bo to jest dobry zawodnik, wysoki (187 cm) i bramkoszczelny. Kogos takiego nam potrzeba.
|