Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20326
Stary 03.02.2010, 10:31
AYALA napisał(a):Wyświetl post
troche stary ten Szackih (32 lata) i sporo chce zarabiac (400 tyś euro).Jak pamietam napastnicy co przychodzili do Wisły po 30-ce raczej nie strzelali już wiele bramek (Kryszał,Stanko,Penksa)

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html


Z całym szacunkiem, ale Svitlice i inne Penksy (porównanie z nim wbiło mnie w krzesło) to trochę nie ten kaliber.

Ja rozumiem sceptyczne podejście do tego transferu argumentowane brakiem kasy (sam rozpatruję go w kategorii s-f), ale narzekać na jakość takiego zawodnika i wybrzydzać, że jest on Wiśle niepotrzebny to jakiś absurd. Panowie - my jesteśmy tylko Wisłą, tu sie strzela Odrze czy innym Arkom...

Na takich właśnie wzmocneiniach zaczęli naście lat temu budować swa potęgę Turcy, Grecy... Nie od razu ściagali najlepszych kopaczy z lig zachodnich, tylko własnie takie podstarzałe gwiazdki, które i tak podnosiły ich poziom. Frankowski mógł w Jagiellonii to gość ograny w LM nie da rady? Proszę Cię...
Ostatnio edytowane przez felipe : 03.02.2010 o godz. 10:34.
Odpowiedz cytując