Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6969
Stary 03.02.2010, 10:08
Clanowy napisał(a):Wyświetl post
Do tych wszystkich co:

"czemu nie betonują w śniegu i mrozie"
"dlaczego nic nie robią"
"dlaczego ja - Karolek z Va, ławka trzecia pod oknem - nie jestem informowany o :
- składzie mieszanki betonowej,
- długości prętów zbrojeniowych,
- terminie oddania, rozpoczęcia, i c.uj jasny wie jakim jaeszcze,
- co kierownik budowy jadł na obiad i jaki kolor miała jego twarz jak po obiedzie poszedł do WC"

NIE JESTEŚCIE STRONĄ KONTRAKTU na budowę stadionu więc przestańcie wylewać zale że Was nikt nie informuje o postępach. Macie mózgi to sobie pododawajcie jak długo trwało stawianie wschodniej trybuny do tego momentu i liczcie od lutego to Wam wyjdzie jak długo jeszcze potrwa stawianie zachodniej.

I przestańcie .......ić że nic się nie dzieje na budowie i czemu nie pracują bo jakby Was kmioty wzięli do Mostostalu na budowę i byście pozapierdalali przy -10 przy skręcaniu szalunków (bo można przecież w mrozie) to byście inaczej śpiewali.
Primo- stadion jest budowany nie dla Polimexu,Prez.Majchrowskiego czy dzialaczy Wisły chyba że to oni będą siedzieć na trybunach i płacic za bilety więc nie ma znaczenia kto jest strona kontraktu.Przyklad idiotyczny.Jakoś na innych budowach przyszłych klientow traktuje sie inaczej ale tego nie zauważasz w swoim nadzwyczaj mądrym poście
Secundo-za budowę obiektu Wykonawca dostaję odpowiednia - nie małą-kasę i Wykonawca na każdej duzej budowie zdaje sobie sprawę że część prac jest prowadzona w zimie.Najważniejszy jest termin.Wiec nie opowiadaj głupot co do pracy przy -10stC których zresztą bylo 1,5 tygodnia a budowa na A/B stoi 1,5 miesiaca.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
Odpowiedz cytując