Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20323
Stary 03.02.2010, 10:06
arti napisał(a):Wyświetl post
Jak wspomniał Oldpara rocznik 78, dodam, że wg wikipedii od 2009r. gra w Kazachstanie czyli na poziomie
Kosowski idąc do APOELu grał w Polsce. Jaka jest różnica między ligą kazachską, a naszą? Pewnie niewielka, bo trzeba przestać żyć w ****idołku i otworzyć oczy, a nie łudzić się, że nasza liga znaczy cokolwiek. A jedyny dla niej ratunek, to model cypryjski, czyli ściągnięcie kilku piłkarzy z nazwiskami i uznaną marką, żeby młodzi mieli się od kogo uczyć profesjonalizmu. A że nie będą to piłkarze z pierwszych stron gazet, jest chyba oczywiste.

Niemniej powtarzam, że to "zainteresowanie" to na pewno "fakt prasowy".
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując