Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20322
Stary 03.02.2010, 09:59
troche stary ten Szackih (32 lata) i sporo chce zarabiac (400 tyś euro).Jak pamietam napastnicy co przychodzili do Wisły po 30-ce raczej nie strzelali już wiele bramek (Kryszał,Stanko,Penksa)

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html
Ostatnio edytowane przez AYALA : 03.02.2010 o godz. 10:06.
Odpowiedz cytując