pan Dudi napisał(a):

Pewnie nie. Raczej chodzi o chęć nabicia sobie kliknięć.
Sam pomysł jak dla mnie nie jest zły (chociaż nie wiem jak on teraz się prezentuje). Problemem jest tylko to, że to, tak jak wspomniałeś- dziennikarsko- managerski żart.
|
Jak wspomniał Oldpara rocznik 78, dodam, że wg wikipedii od 2009r. gra w Kazachstanie czyli na poziomie
A co tam słychać u Tristana i Appiaha?
