Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20318
Stary 03.02.2010, 08:47
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Dzisiejszy PS podaje 12 najlepiej zarabiających pilkarzy naszej kopanej 1) Garguła300 2) Głowacki 250 3) Sobolewski 250 ...8)Łobodziński 240......11) Nowak 210 Kwoty w tysiacach euro
Chyba już wszystkie kontrakty w Wiśle są motywacyjne. Ostatni starego typu był z tego co wiem kontrakt Cantoro. I przez to Guła na razie nawet się nie otarł o te wszędzie wypisywane 300 czy 350 tys EUR. Żeby tyle dostać musi regularnie grać, a Wisła musi zdobyć mistrza i awansować do pucharów.

I tak ze wszystkimi piłkarzami. Jak nie grają, to mają najwyżej połowe. A premie są tylko za mistrza, za poszczególne mecze nic nie ma.

P.S. A Maksym Szackich to jakiś dziennikarsko - menadżerski żart chyba. Wisła chce dać 320 tys EUR 32 letniemu zawodnikowi?
Ostatnio edytowane przez Oldpara : 03.02.2010 o godz. 08:51.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując