zbymak napisał(a):

|
Dzisiejszy PS podaje 12 najlepiej zarabiających pilkarzy naszej kopanej 1) Garguła300 2) Głowacki 250 3) Sobolewski 250 ...8)Łobodziński 240......11) Nowak 210 Kwoty w tysiacach euro
|
Chyba już wszystkie kontrakty w Wiśle są motywacyjne. Ostatni starego typu był z tego co wiem kontrakt Cantoro. I przez to Guła na razie nawet się nie otarł o te wszędzie wypisywane 300 czy 350 tys EUR. Żeby tyle dostać musi regularnie grać, a Wisła musi zdobyć mistrza i awansować do pucharów.
I tak ze wszystkimi piłkarzami. Jak nie grają, to mają najwyżej połowe. A premie są tylko za mistrza, za poszczególne mecze nic nie ma.
P.S. A Maksym Szackich to jakiś dziennikarsko - menadżerski żart chyba. Wisła chce dać 320 tys EUR 32 letniemu zawodnikowi?