Wyświetl pojedynczy post
RAPH
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: obecnie z lasu żacholeckiego

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20315
Stary 03.02.2010, 06:50
Maksim Szackich chce grać w Wiśle Kraków. Reprezentant Uzbekistanu, który przed laty regularnie występował w Lidze Mistrzów w barwach Dynama Kijów rozpoczął już negocjacje z mistrzem Polski - informuje "Przegląd Sportowy".

za onetem.
cięzko jest lekko żyć.........
Odpowiedz cytując