Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20314
Stary 03.02.2010, 01:38
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
1) A za co?
2) No widzę, odnosiłam się do innego posta
1) za mistrza, majster to jest na budowie ew w poznaniu, tylko że tam bardziej taki wyimaginowany
Ostatnio edytowane przez Kamil : 03.02.2010 o godz. 01:43.
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując