pan Dudi napisał(a):

|
Nie no, takie rzeczy, że zawodnicy dostają wyjściówki, to ja wiem. Chodziło mi o to, że Żmijka zasugerowała jakoby Wisła kopaczom nie płaciła...
|
Nic nie sugerowałam nt. nie płacenia. Tylko premii. A te nie istnieją.
I tak jak pisze kolega - premia za majstra nadal nie jest wypłacona.
A sytuacja w ME jest tragiczna, drużyna istnieje tylko dlatego, że jest wymóg posiadania tak owej. Trenerzy ME z innych klubów łapią się za głowę słysząc co się u nas dzieje ... Niestety zupełny brak pieniędzy w klubie (i nie mówię tu tylko o kasie na transfery, a w ogólę) odbija się na ME bardzo.