Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20311
Stary 03.02.2010, 00:46
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Nie no, takie rzeczy, że zawodnicy dostają wyjściówki, to ja wiem. Chodziło mi o to, że Żmijka zasugerowała jakoby Wisła kopaczom nie płaciła...
Nic nie sugerowałam nt. nie płacenia. Tylko premii. A te nie istnieją.
I tak jak pisze kolega - premia za majstra nadal nie jest wypłacona.

A sytuacja w ME jest tragiczna, drużyna istnieje tylko dlatego, że jest wymóg posiadania tak owej. Trenerzy ME z innych klubów łapią się za głowę słysząc co się u nas dzieje ... Niestety zupełny brak pieniędzy w klubie (i nie mówię tu tylko o kasie na transfery, a w ogólę) odbija się na ME bardzo.
Odpowiedz cytując