Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4706
Stary 03.02.2010, 00:35
http://www.youtube.com/watch?v=7D1AEr8pkF0

"Je*ał Cię pies, je*ała Cała wieś"

Chyba Figurski ich cytował, a publika nie zajarzyła. Co nie zmienia faktu, że Figurski jest z Krakowa i kiedyś na R22 go widziałem razem z RMFem jeszcze, ale nie wiem czemu tam był

A tu jeszcze coś na melodie znaną z R22

http://www.youtube.com/watch?v=_bAHy...eature=related
Ostatnio edytowane przez dj_ibutti : 03.02.2010 o godz. 00:38.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując