Gwiaździsty napisał(a):

|
Nawet dla półinteligentnego czytelnika GW musiał on spowodować nagrzanie tego jednego zwoja myślowego jaki posiadają nastawionego dotąd na wierne czytanie, przytakiwanie i powtarzanie wszystkiego czego ten szmatławiec napisał.
|
optymista, optymista- ach ta młodość. Chce sam siebie przekonać do rzeczy niemożliwej