Wyświetl pojedynczy post
sambo
dziarski chłop
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4627
Stary 02.02.2010, 23:23
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Nawet dla półinteligentnego czytelnika GW musiał on spowodować nagrzanie tego jednego zwoja myślowego jaki posiadają nastawionego dotąd na wierne czytanie, przytakiwanie i powtarzanie wszystkiego czego ten szmatławiec napisał.


optymista, optymista- ach ta młodość. Chce sam siebie przekonać do rzeczy niemożliwej