Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2028
Stary 02.02.2010, 23:21
Dobra było nie było,ale skoro pierwotnie sparing miał się odbyć na Słowacji to co stoi na przeszkodzie ? 3 godziny jazdy ? Sparingi czemuś służą do cholery,to nie chodzi o to ze głupio znowu wyszliśmy przed Słowakami ale po coś ten mecz miał być...
Ostatnio edytowane przez WILU TS : 02.02.2010 o godz. 23:24.
Odpowiedz cytując