Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2027
Stary 02.02.2010, 23:16
AYALA napisał(a):Wyświetl post
tylu jest rekonwalescentów że nie ma co narażac zawodników na kolejne urazy
Tu się zgodze ,ale mozna by zagrac zdrowymi po 30 min.Dla chcącego...zresztą poprostu nie gramy i jak dla mnie szkoda i trochę kiepsko(bo po raz kolejny) wyszło to przed Słowakami..
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 02.02.2010 o godz. 23:19.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując