AYALA napisał(a):

|
tylu jest rekonwalescentów że nie ma co narażac zawodników na kolejne urazy
|
Tu się zgodze ,ale mozna by zagrac zdrowymi po 30 min.Dla chcącego...zresztą poprostu nie gramy i jak dla mnie szkoda i trochę kiepsko(bo po raz kolejny) wyszło to przed Słowakami..