RAFi89 napisał(a):

O tym, że murawa w Myślenicach nie nadaje się do rozegrania sparingu, wiślacy przekonali się wczoraj. Boisko było oblodzone, więc skończyło się na raptem półgodzinnych zajęciach, po których piłkarze przenieśli się do sali.
W środę krakowianie już nie jadą na boisko do Myślenic. W czasie, na który był zaplanowany sparing ze Słowakami, będą trenować w dobrze im znanym ośrodku w Skotnikach.
Chyba takie cudowne nie jest skoro już tam nie będą trenować.
|
Byc moze nie,a może kolejne lanie wody.Zastanawia mnie i tak,ze nikt tego nie stwierdził wcześniej.Jechali o Myslenic,zeby półgodziny pokopac piłkę...To czemu nie w Skotnikach?
Rozumiem,ze Mic w tą zimę sie tam byłeś
