zimiok napisał(a):

|
Gwoli sprawiedliwości trzeba napisać, że to właśnie TVN jest producentem "Trzech kumpli", w którym równie mocno i dosadnie pokazzezuje obłudę i zatwardziałość Ketmana, a przy okazji rykoszetem dostaje się GW
|
Wyprodukowana dla TVNu a nie przez TVN.