Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
19piotrek06
Member
Od: 12.2009
Offline
#
14165
02.02.2010, 20:03
mam problem...sciagnolem sobie PhotoShopa i nie wiem jak go zainstalowac probowalem przez demona i przez power iso ale nic to nie daje
19piotrek06
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 19piotrek06
Znajdź inne posty napisane przez 19piotrek06