Wyświetl pojedynczy post
19piotrek06
Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14165
Stary 02.02.2010, 20:03
mam problem...sciagnolem sobie PhotoShopa i nie wiem jak go zainstalowac probowalem przez demona i przez power iso ale nic to nie daje

Odpowiedz cytując