pan Dudi napisał(a):

|
Czyli zawodnicy Wisły nie dostają premii? Meczowych/ za zwycięstwo/ mistrzostwo?
|
Niektórzy dostają premie za występy (tzw. wyjściówki), cała drużyna natomiast dostaje premię za mistrzostwo. Z tego co mi wiadomo, premia za mistrza 08/09 jest zawieszona.