Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4612
Stary 02.02.2010, 18:38
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Na Ciebie takie triki działają, na resztę publiki tez, bo można komuś dokopać, można sobie poszydzić (w tym wypadku ze znienawidzonego Pawełka). U mnie budzą niesmak i obrzydzenie.
Piszesz, że Smuda cię zniesmaczył i obrzydził...Wyszedł z niego burak, itp. Ale zadaj sobie pytanie dlaczego? Wg. mnie dlatego, że kontrowersje wzbudza niejaki Pawełek Mariusz - Nikodem Dyzma polskiego futbolu. Zrozumieć trzeba, że takie akcje będą cały czas, czy to w klubie czy w kadrze, w lidze, sparingach, treningach, pucharach, itp, ponieważ nikt nie zadaje sobie pytania co Pawełek robi na tym poziomie rozgrywek, w klubie takim jak Wisła, teraz reprezentacja..
Ile jeszcze osób musi się przejechać i wstydzić za jego interwencje, ile będzie spychania odpowiedzialności za jego grę, ile zdziwienia dlaczego Wisła przegrywa lub remisuje wygrane mecze, ile postów trzeba napisać, żeby ludzie zrozumieli, ile banów poleci itp...Winę widzicie w każdym i we wszystkim tylko nie w Pawełku! To jest jakiś fenomen. Okazało się, że tracimy tyle bramek, bo mamy słabą obronę, szmaty puszczone w Tajlandii to wina buraka Smudy, bo źle powołał i źle dobrał trenera bramkarzy i sodówka mu odjebała, z 30tu testowanych bramkarzy każdy okazał się beznadziejnie słaby...****a zaraz dojdzie do tego, że Pawełek będzie leżał w bramce na hamaku a wy się będziecie dziwić kto jest winien puszczonych szmat...burak Smuda, Skorża, warunki atmosferyczne, słaba psychika, nierówna murawa, cienka obrona, szybka kontra, fartowny strzał, oślepiło słońce, brak konkurencji, brak wsparcia kibiców...a Pawełek dalej swoje.
Odpowiedz cytując