Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1747
Stary 02.02.2010, 18:31
Następny kamyczek do ogródka naszych władz,to reklama sportingbet podczas meczu Euroligi, Asecco-Żalgiris w ubiegłym tygodniu.Nie ma co,sytuacja robi się coraz śmieszniejsza.
Odpowiedz cytując