Wyświetl pojedynczy post
kuba-wisla
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14164
Stary 02.02.2010, 17:45
microsoft c++ runtime library <-- taki błąd wyskakuje mi od 2 dni przy zamykaniu IE. Wie ktoś jak to naprawić? Przeinstalowałem już przeglądarke i zainstalowałem jakieś biblioteki. Cały czas wyskakuje błąd.
Jazda Jazda Jazda BIAŁA GWIAZDA!!!!!!!!
Odpowiedz cytując