Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
kuba-wisla
Senior Member
Od: 07.2005
Offline
#
14164
02.02.2010, 17:45
microsoft c++ runtime library <-- taki błąd wyskakuje mi od 2 dni przy zamykaniu IE. Wie ktoś jak to naprawić? Przeinstalowałem już przeglądarke i zainstalowałem jakieś biblioteki. Cały czas wyskakuje błąd.
Jazda Jazda Jazda BIAŁA GWIAZDA!!!!!!!!
kuba-wisla
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kuba-wisla
Odwiedź stronę domową użytkownika kuba-wisla!
Znajdź inne posty napisane przez kuba-wisla