|
Szkoda, że po 89 do władzy nie doszła "twardogłowa" część Solidarności. Powiesić ich wszystkich na latarniach i niech dyndają... Jezu, ale nasz Naród dał się wyruchać i daje ruchać dalej.
Ostatnio edytowane przez SkMk : 02.02.2010 o godz. 17:19.
W życiu ważne są tylko chwile...
|