Daniel Alves napisał(a):

Osobiście obstawiam, że będziemy grać tak jeżeli chodzi o podstawową 11 jak się wszyscy wyleczą:
Pawełek Alvarez Marcelo Głowa Pi.Brożek Kirm Sobol Diaz Boguski Małecki Brożek
Na rezerwie wtedy jest:
Cleber
Jop
Singlar
Łobodziński
Issa Ba
Jirsak
Nie jest dobrze mates
Głw. dlatego, że obecnie połowa składu nie nadaje się do gry z powodu kontuzji.
|
A Jak Kontuzje będą Dalej to możesz przedstawic skład bez kontuzjowanych zawodników?
Ten Napastnik co go testowali odpadł jak i pomocnik?