Wyświetl pojedynczy post
Kuba_El_ToRo
Member
 
 
Od: 05.2007
Skąd: z Kątowni

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20302
Stary 02.02.2010, 16:43
Daniel Alves napisał(a):Wyświetl post
Osobiście obstawiam, że będziemy grać tak jeżeli chodzi o podstawową 11 jak się wszyscy wyleczą:
Pawełek Alvarez Marcelo Głowa Pi.Brożek Kirm Sobol Diaz Boguski Małecki Brożek

Na rezerwie wtedy jest:
Cleber
Jop
Singlar
Łobodziński
Issa Ba
Jirsak

Nie jest dobrze mates
Głw. dlatego, że obecnie połowa składu nie nadaje się do gry z powodu kontuzji.
A Jak Kontuzje będą Dalej to możesz przedstawic skład bez kontuzjowanych zawodników?
Ten Napastnik co go testowali odpadł jak i pomocnik?
ZERO szacunku dla tego gatunku

A.C.A.B.
Odpowiedz cytując