Temat
:
Poszukuję mp3
Wyświetl pojedynczy post
AOT
Droga jeszcze długa...
Od: 10.2003
Offline
#
1737
02.02.2010, 16:17
element
napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=mb8Egot3F5I
mam na końcu języka, ale za chuja nie mogę sobie przypomnieć, skojarzenia związane z bryką - jeep, murzyn, refren śpiewa panna - "friends... lalala"
?
P. Diddy, Faith Evans, 112 - I'll be missing you, kawałek na cześć Notoriousa BIG.
Edit - oczywiście oryginalny motyw pochodzi z "Every breath you take" The Police, ale element pytał o murzyna, panne w refrenie itp
AOT
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AOT
Znajdź inne posty napisane przez AOT