Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4605
Stary 02.02.2010, 16:01
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Wychodzi jednak na to, że Smuda to świnia. Chcąc poprawić sobie notowania publicznie najeżdża na Pawełka. Normalnie, takie rozmowy przeprowadza się w cztery oczy...
To że Smuda jest burakiem, któremu słoma wystaje z butów na kilometr to rzecz powszechnie wiadomo. Teraz tylko zaczął publicznie udzielać wywiadów na masową skalę i mamy to co mamy czyli poziom wypowiedzi a'la Grzegorz Lato. Ja się pytam gdzie jest rzecznik reprezentacji, gdzie jest Marta Alf?!

Żeby nie było, trenera rozlicza się z wyników a nie z zachowania, ale jakiś obyty i rozgarnięty rzecznik prasowy by się przydał.
the end
Odpowiedz cytując