wolfy napisał(a):

|
Wychodzi jednak na to, że Smuda to świnia. Chcąc poprawić sobie notowania publicznie najeżdża na Pawełka. Normalnie, takie rozmowy przeprowadza się w cztery oczy...
|
To że Smuda jest burakiem, któremu słoma wystaje z butów na kilometr to rzecz powszechnie wiadomo. Teraz tylko zaczął publicznie udzielać wywiadów na masową skalę i mamy to co mamy czyli poziom wypowiedzi a'la Grzegorz Lato. Ja się pytam gdzie jest rzecznik reprezentacji, gdzie jest Marta Alf?!
Żeby nie było, trenera rozlicza się z wyników a nie z zachowania, ale jakiś obyty i rozgarnięty rzecznik prasowy by się przydał.