Wyświetl pojedynczy post
lebanon
Junior Member
 
Od: 12.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20299
Stary 02.02.2010, 15:59
Szkoda tylko, że Wisłą w tym oknie nie kupiła bramkarza z prawdziwego zdarzenia. Pawełek i Juszczyk są dobrzy, ale do średniaków ligi a nie do drużyny mistrza Polski. Powinni kogoś kupić lepszego. Wtedy nie było by problemów z awansem do LM. A tak to strach będzie patrzeć jak trafimy na niezłą drużynę. Oby tylko nie było powtórki z Levadii.
Odpowiedz cytując