Wyświetl pojedynczy post
maro olTSkul
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: VI / V

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4618
Stary 02.02.2010, 15:41
Tak i dla mnie niepojete to co pisze orzeu powyżej , a juz najbardziej niepojete ,ze ta kreatura, ta świnia bolszewicka powinna skonczyc tak jak "słońce karpat"przywódca ludu pracującego miast i wsi Rumunii, strzał w łeb i do widzenia , a jak skonczyła ? proszę bardzo- pierwszy prezyent niezaleznej Rzeczpospolitej, emerytura wojskowa, prezydencka, i jeszcze materiały w szafie (!!!!) o których opowiadał jeden z komentatorów filmu , tak w razie czego....
Ludzie, gdzie my żyjemy

A, jeszcze jedno... mając lat -naście chadzałem na różne manifestacje wolnościowe, gdzie skandowało się między innymi : ''Jaruzelski - Smok Wawelski ''

Bardzo przepraszam smoka wawelskiego, że porównywałem go to ścierwa najgorszego sortu,<lol>
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.02.2010 o godz. 18:05.
TYLKO WISŁA TS