Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6954
Stary 02.02.2010, 15:07
Wracając jeszcze do dachu, który wałkowany był jakiś czas temu. Przejeżdżałem ostatnio obok budowanego stadionu Cracovii i z tego co zauważyłem to oni też będą mieli inną wysokość dachu na trybunie za bramką, a inną na trybunie wzdłuż boiska. Więc chyba nie tylko u nas dach będzie na różnych wysokościach i będzie "się nakładał"

A na budowie u nas teraz rzeczywiście wszystko stoi. Dziwne to wszystko bo po pierwsze jak kilkanaście dni temu były o niebo większe mrozy to mimo wszystko prace się odbywały (choć w niepełnym wymiarze). Teraz jak jest w dzień nawet dodatnia temperatura to praca stoi. Poza tym mamy przecież opóźnienia więc chyba powinno zrobić się wszystko żeby wykorzystać każdy dzień, a nie wstrzymanie prac ogłaszać z powodów pogodowych.
Odpowiedz cytując