Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20292
Stary 02.02.2010, 14:28
ten Nowak chyba na głowe upadł z tymi 400 tyś Euro za sezon w Wiśle.Mam nadzieje że nikt nie jest na tyle szalony żeby mu to wypłacic.Co najwyżej 30 % tej sumy
Odpowiedz cytując