|
powtórzę za innymi:
- wkurza mnie, że nie można nigdzie doprosić się o (na przykład) cotygodniowe sprawozdania z budowy , gdzie wskazywanoby na postęp prac w stosunku do harmonogramu, a więc opóźnienia czy prace wykonane wcześniej, z jednoczesnym wskazaniem stopnia zaawansowania.
A tak to skazani jesteśmy na domysły, przypuszczenia, wątpliwości.
Same kamerki nie sa miarodajne
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|