Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6950
Stary 02.02.2010, 13:25
Oczywiscie ze tak .
Smiesza mnie te ciagle wypowiedzi ze przy -5 stopniach nie da sie betonowac.
To w jaki sposob budowna nasze poprzednie trybuny ktore tez powstawaly w zimie i o dziwo tam nie bylo takich problemow.
Kolego mozna betonowac nawet w temperaturze -15 stopni z dodatkami chemicznymi ktore pomagaja w takich warunkach.
Od prawie tygodnia mrozu nie ma wiec dlatego sprawa jest bardzo dziwna.

I tak apropo jezeli by sie nie dalo betonowac to w takim razie w Polsce gdzie mamy pol roku mrozow nic by sie w zimie nie budowalo.

I jeszcze jedna sprawa stadion zakonnych jest zlozony w due mierze z prefabrykatow ale....wlasnie ale tam tez sa miejsca w ktorych sie betonuje i nikt niczego nieprzerywa.
Odpowiedz cytując