Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6949
Stary 02.02.2010, 13:18
Betonowac da sie przy minusowych temperaturach wiec moze lepiej nie wypowiadaj sie na tematy na ktorych sie nie znasz. A jesli sie nie da to mozna robic inne rzeczy, np. szalunki.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując