Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Danton
Junior Member
Od: 08.2008
Offline
#
14163
02.02.2010, 13:16
Awe
napisał(a):
Sprawdź ten sklep na ul. Kobierzyńskiej:
http://browar.biz/forum/showthread.php?t=54922
Od razu mówię, że nie byłem w nim ale opinie na forum browaru są bardzo pozytywne.
dzieki, byłem wieczorem, zacny wybór
Darmowe doładowania telefonów komórkowych
Danton
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Danton
Znajdź inne posty napisane przez Danton