63.5 Kg napisał(a):

A tak apropo tematu to sie zastanawialem nad jego istnieniem skoro polityka transferowa w Wisle nie istnieje...
|
Od czasu ostatniego transferu do klubu(nie liczę tu powrotów Juhu i Clebera) - zostało w tym temacie napisane ponad 6 tyś postów
