|
Mauro nie zarabiał 350tys euro!! zarabiał 250tys euro ale to nie był kontrakt motywacyjny!!
skąd oni te kwoty wymyślają;/
im się coś pochrzaniło Garguła ma 350 tys rocznie zawsze tyle podawali jeśli chodzi o zarobki piłkarzy... i to jest najwyższy kontrakt w naszym klubie
Ostatnio edytowane przez Kluvi : 02.02.2010 o godz. 13:07.
|