63.5 Kg napisał(a):

Niestety boje sie ze jest...
A tak apropo tematu to sie zastanawialem nad jego istnieniem skoro polityka transferowa w Wisle nie istnieje...
|
że teraz nie ma transferów na miare oczekiwań Kibiców to mnie nie dziwi, interesy Bogusiowie pewnie średnio idą.Pozatym od kilku już lat bazujemy głównie na zawodnikach za free, gdzieś tam niechcianych na zachodzie czy południu.Potęgi z tego materiału nawet taki fachowiec jak Skorża nie poskleja