63.5 Kg napisał(a):

Niestety boje sie ze jest...
A tak apropo tematu to sie zastanawialem nad jego istnieniem skoro polityka transferowa w Wisle nie istnieje...
|
Wiesz, z UFO jest podobnie. Większość ludzi twierdzi że nie istnieje ale są i tacy, którzy myślą inaczej.
Ale pogadać zawsze można