Wracając do transferów. Ja po sprzedaży Pepe, a później wypożyczeniu Mączyńskiegoi, Burligi i Kowalskiego jestem spokojniejszy. Chyba nikt w klubie nie jest tak głupi by pozbyć się całej ławki nie mając w zamyśle sprowadzenia kogoś, no chyba że Skorża na ogony będzie wpuszczał Janasa
