Wyświetl pojedynczy post
zyla86
Junior Member
 
Od: 03.2007
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20275
Stary 02.02.2010, 10:08
Wracając do transferów. Ja po sprzedaży Pepe, a później wypożyczeniu Mączyńskiegoi, Burligi i Kowalskiego jestem spokojniejszy. Chyba nikt w klubie nie jest tak głupi by pozbyć się całej ławki nie mając w zamyśle sprowadzenia kogoś, no chyba że Skorża na ogony będzie wpuszczał Janasa
Odpowiedz cytując