Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
wegiel
Member
Od: 12.2009
Offline
#
14160
02.02.2010, 00:39
jest szans odzyskać to co przed chwilą wypieprzyłem ze śmietnika z kompa ?
wegiel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wegiel
Znajdź inne posty napisane przez wegiel