Wyświetl pojedynczy post
3rider
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Galicja (d.Biała Chorwacja)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20268
Stary 01.02.2010, 23:41
Nie chce byc zlym prorokiem. Co prawda wieeeele czasu do meczu z BOTEM (3tyg),ale minal miesiac i jak dotad nie ma zadnego transferu, poza oddaniem Kowalskiego, Burligi, Maczynskiego i Cwielonga. Jest to o tyle dziwne, ze podobno mamy waska kadre, a przypomne, ze jesienia byly mecze kiedy wlasnie na lawce siedzieli tylko Burliga, Leszczak i sp. z o.o. Moze nie ma sensu panikowac 3 lutego, ale Brozek nadal sie leczy, Boguski tez zmaga sie z problemem, Pepe niet. Jesli dobrze rozumiem to jedynym napastnikiem jest obecnie Malecki (chyba, ze bedzie pauzowal za kartki w pierwszej kolejce?) i ...Marcelo? haha

Ciezko uwierzyc, ze tak wygladaja zbrojenia przed decydujaca runda. Bez koncepcji, bez pomyslu, lapanka. No ale po Bednarzu sie jechalo, jak to rzekomo on zawinil w dwumeczu z Levadia (z KSC pewnie tez. i Legia)

Wojtas napisał(a):Wyświetl post
I potem SKorza moglby dolaczac do skladu po 3-4 w kazdym obozie przygotowawyczym i tak powoli robic jakies roszady w kadrze
Wojtas, ale Skorza ma jedna z najbardziej utalentowanych druzyn w ME. Tyle, ze nie daje zadnemu z tych chlopakow ogrywac sie po 5,8,12 minut etc! To wlasnie dla niego liczy sie TYLKO tu i teraz, a przyszlosc Wisly ma gdzies poniewaz wiadomo, ze za pol roku moze go tu nie byc.

Niestety nie ma innej drogi, jak dawanie mlodym zawodnikom epizodow, tak zaczynali del Piero, Gerrard i inni. Skorza na razie zastosowal powalony manewr z wpuszczaniem 11 zawodnikow z ME na pierwszoligowcow (np. 0:4 z Wrockiem w PE) i stwierdzil, ze tak nie da rady. Pewnie, ze nie da, bo ci zawodnicy powinni sie ogrywac z Sobolem, Brozkiem i przy nich nabierac obycia, bo technike i umiejetnosci pilkarskie maja.

Jestem wielkim wrogiem systemu (bez)mysleniowego Skorzy, bo gdyby Maly nie wypchal na chama Lobodzinskiego, to Lobo gralby za nazwisko, a Skorza upieralby sie, ze nie ma dublera. Malecki po prostu wpierdzielil sie z butami do skladu! Ale niestety nie kazdy mlody zawodnik jest tak nieustepliwy jak Maly i wielu przepadnie. To samo z Boguskim, na ktorego postawil Lenczyk, a patrzac na zenujaca forme Diaza, to gosc powinien siasc na lawce i sie zastanowic, a w tym czasie powinien grywac np. Maczynski (gdyby byl dostepny).
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.02.2010 o godz. 15:29.
HENRYK TOMASZ REYMAN (1897-1963) – piłkarz (środkowy napastnik), podpułkownik Wojska Polskiego. Walczył w I wojnie światowej, wojnie polsko-bolszewickiej, w czasie powstań śląskich, uczestnik kampanii wrześniowej, ranny w bitwie nad Bzurą. Dowódca I batalionu 37. pułku piechoty z Kutna. W latach 1910-1933 występował w Wiśle Kraków, w barwach której w latach 1927-33 grając w lidze zdobył 109 goli. 9-krotny reprezentant kraju, w 1924 kapitan reprezentacji na Olimpiadzie w Paryżu.
Odpowiedz cytując