Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20267
Stary 01.02.2010, 23:37
Naprawde czarna rozpacz ogarnia jak widzi sie jak taki klub jak Wisla Krakow tak zaniedbuje jedna z podstawowych kwestii jaka jest szkolenie mlodziezy .Przy tym ze na dzis mamy jednego napastnika i wyglada to blado teraz mozna by sie ratowac jakmis zapleczem przynajmniej do czasu jak Brozek z Boguskim nie wyzdrowieja.Ale ze my nie mamy czegos takiego jak zaplecze to tak to wyglada.

A przeciez mozna by kogos zatrudnic kto wyszukiwal by jakis zdolneijszych chlopakow kopiacych gdzies po III ligach i sprowadzac ich do Mlodej Druzyny.i tam sprawdzac ,testowac .

I potem SKorza moglby dolaczac do skladu po 3-4 w kazdym obozie przygotowawyczym i tak powoli robic jakies roszady w kadrze.Ale to comy mamy im mowic zeby zacząć robic cokowliek ,bo na ta chwile zespol nie ma ławki rezerwywych?

Smutne to jest ,ze w klubie nie ma ZADNEJ koncepcii na rozwoj i przyszlosc.

Czasmi to mi sie wydaje ze tym klubem nikt nie zarzadza..tzn .jest jakis tam pan w Myslenichach ktory ma swoją Tele Fonike i swoje sprawy a tu w Krakowie sa jacys ludzie ktorzy maja pilnowac tylko zeby klub dzialal i wyplacal pilkarzom pensje....od czasu do czasu w ramach "roszad" wywali sie dyrektora sportowego zatrudni nowego , wywali sie tez sprzątaczke bo zespol przegra z Levadia Tallin ,wysle zespol na otwracie hali w Myslenicach zamiast zbudwac taki sam w Krakowie ..., .A reszta nikogo nie obchodzi,po co jakis tam rozwoj,na to co komu?
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 01.02.2010 o godz. 23:42.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując