|
A u mnie na kompie dzieje się takie oto jajo:
Wchodzę sobie w Menedżer urządzeń następnie w INNE URZĄDZENIA i wyskakuje mi w nich coś takiego jak KONTROLER MAGISTRALI ZARZĄDZANIA SYSTEMEM, ale sęk w tym że na pytajniku jest mały wykrzyknik który jak się domyślam oznacza jakiś problem, ktoś wie o co może z tym chodzić?
Reymonta 22 To Nasza Świątynia, a Wisła Kraków To Nasza Religia!
|