Wyświetl pojedynczy post
GOalkeeper
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: XVIII dzielnica

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14159
Stary 01.02.2010, 23:28
A u mnie na kompie dzieje się takie oto jajo:

Wchodzę sobie w Menedżer urządzeń następnie w INNE URZĄDZENIA i wyskakuje mi w nich coś takiego jak KONTROLER MAGISTRALI ZARZĄDZANIA SYSTEMEM, ale sęk w tym że na pytajniku jest mały wykrzyknik który jak się domyślam oznacza jakiś problem, ktoś wie o co może z tym chodzić?



Reymonta 22 To Nasza Świątynia, a Wisła Kraków To Nasza Religia!

Odpowiedz cytując