Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20265
Stary 01.02.2010, 22:49
<Crasch> napisał(a):Wyświetl post
W ligach zagranicznych nie są ważne wyniki mlodzieżowych drużyn, mogą zajmować nawet ostatnie miejsca, byleby trenerzy szkolili swoich zawodników a nie drużyne która ma wygrywać. U nas jest niestety to drugie.
zgadzam się z tym praktycznie w 100%. Wystarczy spojrzeć na druzyny młodziezowe Barcelony i przede wszystkim na Barcelonę B(czyli zaplecze pierwszego składu). Akurat teraz idzie im świetnie, ale były takie okresy, gdzie ten zespół bronił się przed spadkiem bodajże z 3 ligi Hiszpańskiej (a miał wtedy takich zawodników w składzie jak Pedro, Jeffren, młody dos Santos, Fontas, Muniesa itp). Pedro już puka do pierwszej jedenastki, Jeffren do 18 meczowej(doznał kontuzji i musi pauzować).
Odpowiedz cytując