|
Znakomity film, a miny Mazowieckiego i Żakowskiego i plucie się podczas dyskusji po jego emisji po prostu bezcenne. Pokazali jakimi są hipokrytami, kiedy pokazuje się fakty z życia ich idola. Paranoja, Mazowiecki broniący generała "odżydzającego" LWP.
|