Wyświetl pojedynczy post
PAWEL NEWB
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#905
Stary 01.02.2010, 22:39
Dla mnie w ogóle dziwny trening. Klatka 2 razy, barki 2 razy, plecy tylko raz. Jeśli dobzre rozumiem ten plan to również serii bardzo dużo. Jesteś początkujący czy zaawansowany jeśli chodzi o siłownie Nie wiem co ile dni masz dzień treningowy ale wątpie również w dobrą regeneracje.... A do tego dochodzi KB
Ostatnio edytowane przez PAWEL NEWB : 01.02.2010 o godz. 22:51.
Odpowiedz cytując