Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20261
Stary 01.02.2010, 22:16
<Crasch> napisał(a):Wyświetl post
W ligach zagranicznych nie są ważne wyniki mlodzieżowych drużyn, mogą zajmować nawet ostatnie miejsca, byleby trenerzy szkolili swoich zawodników a nie drużyne która ma wygrywać. U nas jest niestety to drugie.
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Bo tak byli uczeni od dziecka - wynik, wynik , taktyka - u nas takiego C. Ronaldo w wieku trampkarskim to pewnie by z klubu wywalili za samolubne granie bo 2 razy chciał dryblować, stracił piłkę , poszła kontra i gol.
To jest najlepsze podsumowanie problemu .
Ja bym rozpędzil cały ten młodzieżowy pion szkoleniowy. A na pewno bym ten z TS wywrócił.
Odpowiedz cytując