Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
GacekCCM
Member
Od: 01.2006
Offline
#
20257
01.02.2010, 21:40
Kurto i tak jest blisko pierwszej 11 będąc 3 bramkarzem.
2 - jak myślisz, co miałem na myśli pisząc to:
Cytat:
niech wywalczy miejsce na ławce z Juszczykiem
Jeśli nie właśnie to, żeby właśnie trenował z pierwszą drużyną?
GacekCCM
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GacekCCM
Znajdź inne posty napisane przez GacekCCM