taa a Casillas też się spalił i w ogóle nie wiadomo kim był no nie... proszę Cię zauważ że na świecie wprowadza się młodych graczy właśnie w takim wieku..
no Juszczyk ma takie doświadczenie że wiele klubów zabiegało o niego ale my byliśmy szybsi
proszę bardzo Sandomierski z Jagi miał 18 lat bodajże jak debiutował w ekstraklasie