Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20251
Stary 01.02.2010, 21:08
taa a Casillas też się spalił i w ogóle nie wiadomo kim był no nie... proszę Cię zauważ że na świecie wprowadza się młodych graczy właśnie w takim wieku..

no Juszczyk ma takie doświadczenie że wiele klubów zabiegało o niego ale my byliśmy szybsi

proszę bardzo Sandomierski z Jagi miał 18 lat bodajże jak debiutował w ekstraklasie
Ostatnio edytowane przez Kluvi : 01.02.2010 o godz. 21:11.


Odpowiedz cytując