Cytat:
|
GacekCCM a Juszczyk jakie dośw. ma? 5 lat gry w Wiśle i 5 meczów w 1 składzie? Jak Kurto nie pęka to nie ważny jest wiek ważne są umiejętności i potencjał jeśli to idzie w górę powinien być 2 bramkarzem
|
Juszczyk ma te doświadczenie z wypożyczeń i pobytu w Wiśle właśnie.
Kurde, te kilka lat treningów więcej też się przyda.
Skąd wiesz, że Kurto nie pęka? Jak możesz wyciągać takie wnioski ze skrótów (1) sparingów (2) w stosunku do bramkarza w takim wieku?
Owszem, ściągnięcie Juszczyka to decyzja kiepska (chyba że nie było innych kandydatów), bo gorsza od niej mogłaby być tylko decyzja o pozostaniu z Jarosińskim i Kurto na bramce